Kariéra

Nabízíme tato volná pracovní místa

vrátný / vrátná na DPČ

Výkon práce: areál sídla MDPO, a.s., Bílovecká 1127/98, 747 06 Opava-Kylešovice Pracovní náplň: podávání telefonických informací zákazníkům a provozu městské hromadné dopravy, přijímání a evidence návštěv, ostraha areálu, prodej pohonných hmot zákazníkům, obsluha a ovládání elektronických zabezpečovacích a informačních zařízení, řešení denních provozních záležitostí. Jedná se o práci v nepřetržitém 12–ti hodinovém provozu (denní a noční směny, pracovní doba 6.00- 18 hodin a 18 - 6.00 hodin). Vhodné pro OZP, OZZ. Nabízíme: Nástupní mzda činí 95,60,-Kč/hodinu, příplatky za noční, soboty a neděle, svátky + 15% měsíční výkonnostní odměny, stravenkový paušál. Předpokládaný nástup: 1.7.2021 Své žádosti s profesním životopisem zasílejte na níže uvedenou adresu.

Pokladní

Náplň práce: Pokladní, přebírání peněžní hotovosti /tržeb za jízdné/ od řidičů MHD. Vystavování příjmových dokladů, práce s počítačkou mincí. Požadujeme: Časovou flexibilitu, zodpovědnost, komunikativnost a příjemné vystupování. Min. stupeň vzdělání: střední odborné bez maturity, střední odborné s výučním listem Práce na DPP - Po - Pá od 16:00 do 24:00 hodin, dále dle domluvy a potřeb společnosti. Nástup možný od 15. 6. 2021.  Kontaktní adresa: Městský dopravní podnik Opava, a.s., Bílovecká 1127/98, 747 06 Opava

Vytisknout