Nabídka práce

Ekonomický náměstek ředitele

Požadujeme:

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání, ekonomického směru
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • zkušenost s vedením podřízených pracovníků
  • znalost české účetní a daňové legislativy
  • znalost prostředí městské dopravy výhodou
  • znalost světového jazyka na komunikativní úrovni (AJ, NJ)
  • kreativní a proaktivní přístup k práci, koncepční myšlení
  • řidičský průkaz sk.B

Náplň práce:

  • vedení ekonomického úseku, řízení týmu podřízených (účtárna, mzdové a personální oddělení, oddělení předprodeje)
  • finanční řízení společnosti
  • finanční plánování (tvorba rozpočtu a finanční strategie organizace), zpracování ročních závěrek
  • pravidelný controlling a reporting, pohledávky, evidence majetku k vedení společnosti
  • odpovědnost za efektivní hospodaření společnosti
  • spolupráce s bankami, s externími auditory, poradci a veřejnou správou
  • komunikace s orgány státní správy a obchodními partnery

Nabízíme:

  • příležitost osobní realizace
  • 25 dní dovolené
  • roční zaměstnanecké jízdné i pro rodinné příslušníky
  • stravenky
  • pružnou pracovní dobu
  • mobilní telefon i k soukromým účelům

Předpokládaný nástup 1. srpna 2020

Vytisknout