Kariéra

Nabízíme tato volná pracovní místa

Karosář (klempíř, zámečník) na HPP

Výkon práce: Areál sídla MDPO, a.s., Bílovecká 1127/98, 747 06 Opava-Kylešovice.

Pracovní náplň: Opravy a diagnostika závad trolejbusů a autobusů, provádění pravidelných prohlídek vozidel. Opravy vozidel po havárii a výměny jednotlivých dílů karosérie-lepení skel, panelů, svařování, seřizování, lícování a ostatní související výkony. Pracovní doba: Jedná se o práci v nepřetržitém provozu. Požadavky: Vyučen a praxe v oboru, ŘP sk. B, C. Zaměstnanecké výhody: Zaměstnanecké jízdné i pro rodinné příslušníky, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dnů dovolené, výkonnostní a mimořádné odměny. Své žádosti s profesním životopisem zasílejte na níže uvedenou adresu nejpozději do 17. 12. 2021.

Autoelektrikář na HPP

Pracovní náplň: Opravy a práce na vozidlech MHD (autobusy, trolejbusy). Pracovní doba: Jedná se o práci v nepřetržitém provozu. Požadavky: Vyučen a praxe v oboru, ŘP sk. B, C, D-výhodou. Zaměstnanecké výhody: Zaměstnanecké jízdné i pro rodinné příslušníky, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dnů dovolené, výkonnostní a mimořádné odměny. Své žádosti s profesním životopisem zasílejte na níže uvedenou adresu nejpozději do 17. 12. 2021.

řidič/ka MHD na HPP

Náplň práce: Řidič/ka MHD (autobusy, trolejbusy) – vykonává práci v nepřetržité, nepravidelně rozvržené pracovní době včetně sobot a nedělí, svátků, včetně práce v noci, dělené směny. Mzda: 127,10,-Kč/hodinu, příplatky za noční, dělené směny, soboty a neděle, svátky + 15% měsíční výkonnostní odměny, zvláštní mimořádné odměny. Požadujeme: Řidičské oprávnění skupiny „D“ + osvědčení profesní způsobilosti řidiče, základní vzdělání. Praxe vítána, není podmínkou. Nabízíme: Zaměstnanecké jízdenky i pro rodinné příslušníky (nezaopatřené děti, manžely/ky), příspěvek na penzijní připojištění, stravenkový paušál, 25 dnů dovolené. Předpokládaný nástup: Ihned

Kontaktní adresa: Městský dopravní podnik Opava, a.s., Bílovecká 1127/98, 747 06 Opava