Kariéra

Nabízíme tato volná pracovní místa

Pokladní-účetní na HPP/nástup 1. 12. 2022

Výkon práce: Areál sídla MDPO, a.s., Bílovecká 1127/98, 747 06 Opava-Kylešovice.

Pracovní náplň: manipulace s pokladní hotovostí, vystavování a účtování příjmových a výdajových pokladních dokladů, vybírání bankovního trezoru určeného k odevzdání tržeb řidičů, vedení evidence stornovaných lístků jízdného, vedení evidence proplacených oděvů, vystavování a účtování vydaných faktur, vytěžování přijatých faktur do elektronického oběhu dokumentů, vedení dlouhodobého hmotného a nehmotného majetku včetně jeho účtování, záskok na předprodeji jízdenek.

Pracovní doba: denní pružná pracovní doba Po – Pá/7,5 hod.

Požadavky: SŠ vzdělání, minimálně 5 let praxe v oboru, znalost podvojného účetnictví a platné znění účetní legislativy, pečlivost, důslednost, srozumitelná komunikace, diskrétnost.

Zaměstnanecké výhody: zaměstnanecké jízdné i pro rodinné příslušníky, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dnů dovolené.

Mzdové podmínky: hrubá mzda 26 000 až 30 000 Kč, měsíční výkonnostní odměny 15 %, mimořádné odměny.

Své žádosti s profesním životopisem zasílejte na níže uvedenou adresu nejpozději do 15. 10. 2022.

____________________________________________________________________________________

Dělník v dopravě na HPP nebo DPČ

Výkon práce: areál sídla MDPO, a.s., Bílovecká 1127/98, 747 06 Opava-Kylešovice a městské části Opavy a všech obcí, kam podle platného jízdního řádu zajíždějí vozidla MHD.

Pracovní náplň: úklid a údržba areálu MDPO, obsluha, údržba a úklid zařízení souvisejících s provozem MHD, pomocné práce. Požadujeme ŘP sk. B. Jedná se o práci na denní směny, pracovní doba od 6:00 do14:00 hodin. Nabízíme: hodinová mzda činí 118,-Kč/hodinu + 15% měsíční výkonnostní odměny, mimořádné odměny, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, sleva na jízdné i pro rodinné příslušníky.

Předpokládaný nástup: ihned nebo dle domluvy, na dobu určitou.

Karosář (klempíř, zámečník) na HPP

Výkon práce: Areál sídla MDPO, a.s., Bílovecká 1127/98, 747 06 Opava-Kylešovice.

Pracovní náplň: Opravy a diagnostika závad trolejbusů a autobusů, provádění pravidelných prohlídek vozidel. Opravy vozidel po havárii a výměny jednotlivých dílů karosérie-lepení skel, panelů, svařování, seřizování, lícování a ostatní související výkony. Pracovní doba: Jedná se o práci v nepřetržitém provozu. Požadavky: Vyučen a praxe v oboru, ŘP sk. B, C. Zaměstnanecké výhody: Zaměstnanecké jízdné i pro rodinné příslušníky, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dnů dovolené, výkonnostní a mimořádné odměny. Své žádosti s profesním životopisem zasílejte na níže uvedenou adresu nejpozději do 17. 12. 2021.

Autoelektrikář na HPP

Výkon práce: Areál sídla MDPO, a.s., Bílovecká 1127/98, 747 06 Opava-Kylešovice.

Pracovní náplň: Opravy a práce na vozidlech MHD (autobusy, trolejbusy). Pracovní doba: Jedná se o práci v nepřetržitém provozu. Požadavky: Vyučen a praxe v oboru, ŘP sk. B, C, D-výhodou. Zaměstnanecké výhody: Zaměstnanecké jízdné i pro rodinné příslušníky, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dnů dovolené, výkonnostní a mimořádné odměny. Své žádosti s profesním životopisem zasílejte na níže uvedenou adresu nejpozději do 17. 12. 2021.

řidič/ka MHD na HPP

Náplň práce: Řidič/ka MHD (autobusy, trolejbusy) – vykonává práci v nepřetržité, nepravidelně rozvržené pracovní době včetně sobot a nedělí, svátků, včetně práce v noci, dělené směny. Mzda: 136,-Kč/hodinu, příplatky za noční, dělené směny, soboty a neděle, svátky + 15% měsíční výkonnostní odměny, zvláštní mimořádné odměny. Požadujeme: Řidičské oprávnění skupiny „D“ + osvědčení profesní způsobilosti řidiče, základní vzdělání. Praxe vítána, není podmínkou. Nabízíme: Zaměstnanecké jízdenky i pro rodinné příslušníky (nezaopatřené děti, manžely/ky), příspěvek na penzijní připojištění, stravenkový paušál, 25 dnů dovolené. Předpokládaný nástup: Ihned

Kontaktní adresa: Městský dopravní podnik Opava, a.s., Bílovecká 1127/98, 747 06 Opava

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ,  tel.553 759 066