Služby

0

Diesel

Technologická vozidla na naftu
0

CNG

Pohon CNG ve vozidlech
0

Diesel

BUS a DUOBUS na naftu
0

EL

Pohon vozidel el. energie

AUTOBUS

TROLEJBUS

Nabízíme lakovací práce pro všechny druhy vozidel v lakovně vybavené nejmodernější lakovací technologií splňující přísná kriteria hygieny, bezpečnosti i ochrany životního prostředí.

Lakovna má rozměr 16,50m délku, 5,20m šířku a 4,80m výšku. V lakovací kabině je možné provádět nejen lakovací práce na vozidlech do délky 15,0m, ale i jednotlivých kusů a dílů. Lakovací kabinu je možné rozdělit na dvě samostatně provozovatelné sekce, které jsou od sebe odděleny středními dělícími vraty. Míchání barev provádíme ve vlastním míchacím zařízení.

Technologie i všechny používané materiály a hmoty jsou nové generace a splňují přísné podmínky a požadavky jak norem ČSN, tak norem Evropské unie.

Bližší informace je možné získat u mistra údržby vozidel MHD na tel. čísle 553 759 056, případně na e-mailu: udrzbavozidel@mdpo.cz

Městský dopravní podnik Opava, a.s. dne 1.7.2013 zahájil prodej nafty za hotovost v prostorách areálu akciové společnosti na ulici Bílovecká 98 v Opavě - Kylešovicích.

Provozní doba:  

Pondělí až neděle NON-STOP

Platba v hotovosti a platebními kartami

IVECO typ: CITELIS, URBANWAY

  • Diagnostika a opravy předehřívačů motorů značek EBERSPACHER
  • Diagnostika převodovek VOITH - DIWA
  • Výměny olejů a pravidelný mazací režim vozidel

Bližší informace je možné získat u mistra údržby vozidel MHD na tel. čísle 553 759 056, případně na e-mailu: udrzbavozidel@mdpo.cz

Nabízíme zapůjčení vysokozdvižné plošiny s obsluhou a možností prací až do výšky 12,0m a dosahu 7,0m.

V pracovním koši mohou pracovat dva pracovníci např. při údržbě a opravách dešťových okapů a svodů, drobných opravách fasád, ořezávání větví stromů, ošetřování reklamních ploch, oprav osvětlení (i pod napětím) apod.

Bližší informace je možné získat u mistra údržby vrchního vedení na tel. čísle 553 759 061, případně na e-mailu: mistrutv@mdpo.cz

Reklama uvnitř vozidla ZDE
Reklama vně vozidla ZDE